דרושים מלווים טיפוליים

 

מרכז 'מרחבים' מתמחה בטיפול בגישת Systemic Analytic Therapy) SAT), טיפול דינאמי מערכתי. גישה זו משלבת בין גישות פסיכו דינאמיות של יחסי אובייקט עם גישות מערכתיות. בעוד שהגישות הדינאמיות מדגישות את חשיבותן של ההפנמות המוקדמות, הלא-מודע ויחסי העברה, מדגישות הגישות המערכתיות את מערכות היחסים ומבני היחסים במציאות העכשווית..

 

מי הוא המלווה הטיפולי?

 

אנו מאמינים שעבור רבים, ההתערבות הטיפולית המתאימה הינה במרחב החיים הטבעי. מדובר בליווי של ילד, מתבגר או מבוגר, ע"י מלווה מקצועי בעל רקע חינוכי ו/או טיפולי. המלווה מקיים את הפגישות עם המטופל בסביבתו הטבעית: בית, שכונה, מקומות בילוי, מקום עבודה וכד'. המפגש עם המטופל הוא ב'גובה העיניים', כך שהמלווה יכול לשתף את המטופל בניסיון חייו, והוא יכול לבצע איתו פעולות משותפות כמו קניות, ארוחות ונסיעות.

 

הליווי הטיפולי יכול להוות חלופה לטיפול פרטני כאשר היא מהווה חלק ממערך טיפולי כולל כמו במקרים בהם מתקיימת הדרכת הורים קבועה על ידי מטפל מוסמך ו/או טיפול משפחתי. עבודת המלווה הטיפולי מתקיימת בשיתוף פעולה ובהדרכה צמודה של מטפל בכיר. הליווי הטיפולי מושתת על עקרונות האתיקה של מקצועות הטיפול ומחויב לסודיות, בהתאם לחוקי המדינה.

 

יתקבלו מועמדים שעונים על התנאים הבאים:

 

  • יכולת טובה ליצירת קשר חם ואמפטי במקביל להצבת גבולות ברורים.

  • מוטיבציה ללמידה ועבודה מערכתית.

  • תואר בתחום טיפולי / חינוכי

  • ניסיון בעבודה טיפולית עם ילדים נוער ומבוגרים.

  • יכולת להשתתף במפגשי לימוד והדרכה אשר מתקיימים בימי רביעי בין השעות  10:00-14:00 במרכז 'מרחבים' בבנימינה (ליד תחנת הרכבת).

  • מגורים באזור חדרה – זיכרון יעקב 

 

* על המלווה לדאוג לביטוח מקצועי.

* המלווה יעבוד במסגרת 'מרחבים' כפרילנס.

 

את קורות החיים ותעודות מקצועיות יש לשלוח לכתובת המייל merhavim.psy@gmail.com

 

אנו ניצור קשר עם פונים שימצאו מתאימים.